Jedan projekt radili su bez skele iznad provalije, a drugi usred bolnice koja nije smjela stati ni na jednu noć. Vlasnik tvrtke ispričao nam je više.
16:10 2 d 01.06.2026

putovanje | foto: Freepik
U Ludbregu će se gradit nova stambena zgrada sa 16 stanova. I ne bi to bila posebna vijest da lokaciju za zgradu neće ustupiti ni manje ni više nego autobusni kolodvor.
No, nitko se ne buni. Stanova za mladih obitelji nedostaje, a autobusni kolodvor u Ludbregu stavljen je na prodaju još 2018. godine kada je za njega istaknuta cijena od 2,5 milijuna kuna (cca. 330.000 eura), što nije stvorilo red kupaca. Cijena je bila previsoka i za Grad Ludbreg. Od tada polako propada.

Autobusni kolodvor Ludbreg
Izgradnjom ovo zgrade Ludbreg će dobiti novi kvart. Naime, odmah do autobusnog kolodvora gradi se zgrada čakovečkog investitora s čak 36 stanova, a velika većina njih već je prodana. Upravo je zato isti investitor odlučio dalje investirati, piše podravski.hr.
Inače, interes za stanove u Ludbregu je velik. Tako se trenutno jedna gradi pokraj stadiona Podravina, a u tijeku i izgradnja još nekoliko manjih projekata s pet ili šest stanova te jedne zgrade od dvadesetak stanova u kvartu pokraj dječjeg vrtića.
Stanovi nove gradnje u Ludbregu se prodaju po cijeni do maksimalno 2.100 eura. No, realna prosječna cijena je puno niža, posebno za veće stanove.
Krenulo je rušenje bespravnih objekata u Istri, bageri ne staju i kreću prema Dalmaciji, doznajte ovdje detalje.
Jedan projekt radili su bez skele iznad provalije, a drugi usred bolnice koja nije smjela stati ni na jednu noć. Vlasnik tvrtke ispričao nam je više.
16:10 2 d 01.06.2026
Bosch i portal bauštela.hr nagrađuju najbolje 'sam svoj majstor' projekte od nule. Prijavite svoj projekt do 13. lipnja i osvojite bogate nagrade.
11:40 22 d 13.05.2026
Veliki projekti traže preciznu organizaciju, zahtjevnu montažu i rad s golemim staklenim stijenama, otkrili su nam Ante i Marko iz Skelin Monta.
15:15 9 d 25.05.2026
Portal bauštela.hr nedavno je uveo sustav pretplate kojim zaključavamo dio članaka. Sad godišnju pretplatu možete kupiti uz čak 50 % popusta.
12:00 2 d 01.06.2026
Na bubnju 146 hektara voćnjaka: Iza milijunske dražbe stoje dugovi propale tvrtke i sin ministra
Prodaje se voćnjak s modernim sustavom navodnjavanja i zaštite na 146 hektara, no priča je puno složenija i počela je prije deset godina.
10:12 1 h 04.06.2026
Sustav SeaK razvila je tvrtka Oikon u suradnji s partnerom LIST LABS, u sklopu financiranja Europska svemirska agencija.
08:53 5 d 30.05.2026
Nepovratno se mijenja zona starih gradskih kuća u Zagrebu: Agenti otkrivaju što to znači za cijene
Dva agenta za nekretnine otkrivaju nam kako bi se rušenje starih i izgradnja novih stanova u zoni oko Kvatrića moglo odraziti na tržište nekretnina.
08:52 5 d 30.05.2026
Galerija: Završava se luksuzna novogradnja kod Ribnjaka, jedan stan prodaje se za 1,24 milijuna eura
Projekt na križanju Langova trga i Novakove ulazi u završnu fazu, a luksuzna novogradnja kod Ribnjaka 'donosi' 21 stan, garaže i pogled na Katedralu.
15:43 5 d 29.05.2026